Naši partneři

Generální partner LEO Express

LEO Express je soukromá česká dopravní společnost. Vizí LEO Express je každý den zlepšovat veřejnou dopravu. První spojení spustili na konci roku 2012 a dnes již obsluhuje 45 měst ve 4 zemích. Děkujeme společnosti Leo Express za podporu Činoherního studia ANTRÉ a kultury.

Hlavní partner Energo service

Montáž a servis elektronického zařízení v průmyslu a jaderné energetice. Děkujeme společnosti Energo service za podporu Činoherního studia ANTRÉ při výrobě inscenace Něco zatajit.

Partner Pánské obleky BANDI

V inscenaci Něco zatajit obléká herce Daniela Rouse a Martina Krause značka Pánské obleky BANDI. Děkujeme za krásné pánské obleky, díky kterým budou pánové na scéně vypadat jednoduše neodolatelně.

Partner Cewe fotokniha od Fotolab.cz

FOTOLAB.cz je českou obchodní značkou největšího výrobce fotoslužeb v Evropě, společnosti CEWE (čti cévé). FOTOLAB.cz je celostátní síť 50 značkových fotoprodejen a moderní eshop www.fotolab.cz s nabídkou fotoslužeb, fotodárků, poradenským servisem sestavení CEWE FOTOKNIHY, tiskem fotografií na počkání či nabídkou objektivů a fotoaparátů. Děkujeme společnosti Fotolab za podporu Činoherního studio ANTRÉ.

Hlavní mediální partner i-divadlo.cz

Kulturní portál změřený na divadelní scénu, činohru, muzikál a alternativní scénu. Na i-divadlo.cz naleznete nejen redakční hodnocení představení, ale mohou zde se svými názory přispívat také diváci.

Mediální partner Herminapress

Agentura Herminapress s.r.o. je ryze českou agenturou poskytující služby v rozsahu reportážní a umělecké fotografie, audio-vizuální tvorby, filmové a fotografické postprodukce.

Mediální partner PraKultura

Online magazín PraKultura publikuje aktuální novinky z kulturního dění v naší metropoli.